תומאס נֵייגל | ספרי עליית הגגקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"דמבלדור הסתובב והתחיל ללכת. בפינת הרחוב נעצר ושלף את המעמעם הכסוף. הוא לחץ עליו פעם אחת, ותריסר כדורים של אור עפו חזרה אל פנסי הרחוב, כך שרחוב פריווט הואר לפתע באור כתמתם, והוא הספיק להבחין בחתולה מנומרת שחמקה ונעלמה מעבר לפינה בקצה הרחוק של הרחוב. בקושי היה יכול עוד לראות את חבילת השמיכות על מפתנו של בית מספר ארבע."

הארי פוטר ואבן החכמים - 8 תקליטורים
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
מחברים
תומאס נֵייגל
 id=

תומאס נֵייגל

תומאס נייגל, מן הפילוסופים המובילים בדור האחרון, הוא פרופסור לפילוסופיה באוניברסיטת ניו יורק. הוא פירסם ספרים רבים, שמהםThe Possibility of Altruism הוא אולי המשפיע ביותר. נוסף למאמריו הרבים בגזרות השונות של הפילוסופיה, הוא מרבה לכתוב בענייני חברה, פוליטיקה ותרבות בכתבי-עת המיועדים לקהל הרחב. בשנת 2008 זכה נייגל ב"פרס רולף שוק" בתחום הלוגיקה והפיזיקה על "העיסוק השיטתי שלו במתח שבין נקודות מבט סובייקטיביות ואובייקטיביות על המציאות ובאופן שבו מתח זה מעורר שאלות פילוסופיות בסיסיות". הפרס על שם ד"ר רולף שוק מוענק מדי שלוש שנים בארבעה תחומים: לוגיקה ופילוסופיה, מתמטיקה, אמנות פלסטית ומוסיקה.

ספרי המחבר

מה המשמעות של כל זה?

תומאס נֵייגל

האם באמת יש לנו רצון חופשי? מדוע עלינו להיות מוסריים? מהו היחס בין הנפש שלנו לבין המוח? האם יש חיים לאחר המוות? כיצד עלינו...